havuz pompası, havuz motoru, havuz pompası fiyatları, havuz motoru fiyatları, gemaş havuz pompası, espa havuz pompası, water fun havuz pompası, krispol havuz pompası, gemaş havuz motoru, espa havuz motoru, water fun havuz motoru, krispol havuz motoru
 
 

  Havuz Pompası

 

 

 

 

 

 

 

Havuz Pompası Özellikleri

Havuz suyunu en kısa sürede boşaltmak için tasarlanmıştır.  Havuz sirkülasyon pompası olarakta adlandırılan bu ürünler, kimyasalların dağılımını ve havuzunuzun temiz kalmasını sağlar. Havuz temizleme pompası motor gücüne göre çeşitlenrnmektedir. Havuzun büyüklüğüne göre seçim yapmanız gerekir.

Havuz pompası fiyatları marka, model ve havuz motorunun gücüne göre değişmektedir. Sitemizde süs havuzu su devirdaim pompası, küçük havuz devirdaim pompası vb. bir çok ürünü bulabilirsiniz.

 

Havuz Motoru

Havuz motoru; otellerin havuzlarında, süs havuzu için devirdaim motoru olarak ya da evinizin havuzlarında kullanılır. Havuz devirdaim sistemi havuz motoru sayesinde çalışır ve özellikle yüzme havuzlarında kimyasallar aracılığı ile sağlanan hijyenin korunmasında önemlidir.  Havuz motor fiyatları için siz değerli müşterilerimize Gemaş, Espa Silen, Water Fun ve Krispol olmak üzere 4 farklı marka seçeneği sunduk. Her bir marka ve model için havuz motoru fiyatı değişmektedir. Bu yüzden tüm havuz suyu temizleme motoru fiyatlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Goldsan olarak havuz ekipmanları konusunda beklentilerinize cevap verecek bir yaklaşım benimserken havuzda hijyen ve konforu sağlayacak yaklaşımlardan faydalanmanıza da olanak tanıyoruz. Bu çerçevede amaç tamamen havuz pompası aracılığıyla kalite odaklılığı sağlamaktır. Siz de bir havuz tasarımı gerçekleştiriyorsanız mutlaka havuz pompaları arasından seçiminizi yapmalısınız.

 

Havuz Pompası Nedir?

Havuz, yaz aylarında insanların serinlemek adına tercih ettikleri alanlar olurken toplu kullanım nedeniyle havuzda ortaya çıkan kirlilik çok ciddi seviyelerdedir. Bu duruma ek olarak çevresel etkileri de değerlendirdiğinizde havuzda ortaya çıkacak olan kirliliğin çok ciddi boyutlarda olacağı açıktır. Kirliliği önlemek adına suyun devridaim yapması neticesinde temiz kalmasını sağlayacak olan bu çözüm sayesinde sorunsuz bir sürece kapı aralayabilirsiniz.

 

 

Havuz pompaları suyun bir taraftan emilmesi diğer taraftan da dışarı salınması nedeniyle pompa olarak isimlendirilir. Bu ekipmanlar kullanıldıkları havuzun büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik gösterirken amaç tamamen hijyeni yakalamaktır. Siz de bu konuda beklentilerinize cevap verecek ürünlerden birini seçmelisiniz. Böylelikle kaliteli bir havuz pompası tercihinde bulunabilirsiniz.

 

Havuz Motoru Kullanımı Gerekli mi?

Bir havuz tasarımı söz konusu olduğunda en çok tercih edilecek alternatiflerden bir tanesi havuz motoru olur. Havuzlar için ayrılmaz parçalardan bir tanesi olan havuz motorları ile alakalı olarak seçim yaparken gerekliliği de dikkate almak önemlidir. Zira pek çok tüketici havuz pompasının kullanılmaması durumunda ne tür sonuçlar ortaya çıkabileceğini düşünür. Bu çerçevede amaç tamamen kullanışlılığı sağlamaktır.

 

 

Havuz özelliklerine bağlı olarak seçilen havuz motorları hem temizliği sağlar hem de havuzun kullanışlılığını arttırır. Pek çok tüketici açısından büyük avantajlar sağlayacak olan havuz pompaları ile alakalı olarak siz de tercihinizi titiz bir şekilde yapmaya ne dersiniz? O halde Goldsan tarafından size sunulan farklı motorlara bir göz atın!

 

Süs Havuzu Pompası

Pompalar, kullanılacakları alana ve havuzun özelliklerine bağlı olarak tercih edilebilen seçeneklerdir. Bu çerçevede süs havuzu pompası nispeten küçük havuzlarda kullanılır. Suyun hem devridaim yapması hem de temiz kalması adına tercih edilmektedir. Süs havuzlarında amaç görselliği yakalamak olduğundan suyun pis olması estetik kaygılara zarar verir. Üstelik bir süre sonra suyun akışının gerçekleştiği borularda tıkanıklık ortaya çıkar.

 

 

Sus havuzu pompaları süs havuzlarında daha kaliteli bir sonuç ortaya çıkarabilmektedir. Görsel manada beklentilere cevap vermeyi başarır. Suyun temiz ve berrak kalmasında çok büyük bir rol üstlenmektedir.

 

Havuz Devridaim Pompası

Havuz devridaim pompası ya da motoru, yüzme havuzlarında tercih edilen çözümlerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Bu çerçevede amaç büyük çaplı bir havuz içerisinde yer alan pislik ve organizmaların temizlenmesidir. Hem canlı hem de cansız kirleticilerin havuzdan uzaklaştırılmasını sağlayan havuz devridaim motoru sayesinde havuzu kullananlar için daha hijyenik bir çözüm ortaya çıkacaktır.

 

Devridaim motoru genel manada suyun sirkülasyonu için kullanılır düşüncesi söz konusu olsa da suyun temizlenmesi ve berrak bir yapıya sahip olmasında da çok büyük bir rolü vardır. Kullanılacak pompanın özellikleri ve diğer bütün detayları titizlikle seçilmelidir. Bu sayede pompanın işlevsel olarak beklentileri karşılaması mümkündür.

 

Havuz Temizleme Motoru Çalışma Prensibi

Havuzunuzun daha kullanışlı ve kaliteli bir görünüme sahip olması açısından tercih edeceğiniz havuz temizleme motoruile alakalı çalışma prensibini iyi bilmeniz gerekir. Zira yanlış bir uygulamanın sonucunda havuz pompasına zarar vermeniz çok yüksek bir ihtimal olacaktır. Goldsan olarak size en kaliteli havuz ekipmanlarını sunarken işlevsellik bağlamında da avantajları gündeme getiriyoruz.

 

Havuz pompaları, susuz bir şekilde asla çalıştırılmaması gereken seçeneklerden bir tanesidir. Aksi takdirde pompanın bozulması ve işlevselliğini kaybetmesi söz konusudur. Pompa kullanımı esnasında soğumanın kolaylaşması adına taze hava girişinin gerçekleştiği bir yere konumlandırılması şarttır. Zira kapalı ve hava almayan noktalarda kullanılan motorların soğuması zordur. Bu nedenle devridaim konusunda sorunların ortaya çıkması da muhtemeldir.

 

Havuz devridaim pompası alınan suyun filtrelenmesi sonrasında yeniden havuza aktarılmasını sağlar. Bu çerçevede hem kaliteli hem de hijyenik bir havuz ortamı elde edilmesi mümkündür. Havuzda bulunan suyun hareketlendirilmesi ve kaliteli bir çözüme ulaşılması noktasında kullanılacak olan pompanın özellikleri çok değerlidir.

 

Havuz Motoru Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Havuz sirkülasyon pompası seçerken dikkat edeceğiniz en önemli konulardan bir tanesi de pompaların kaliteli bir çözüm sunmasıdır. Bu noktada farklı özellikleri bulunan pompalar seçilerek kaliteli bir alternatiften fayda sağlamak söz konusudur. İşte havuz pompaları konusunda en çok tercih edilen seçenekler!

 

Küçük ölçekli havuzlarda genellikle plastik gövdeli monoblok havuz motorları kullanılmaktadır. Bu tip havuz motorlarının emiş tarafında ön filtre sepeti vardır. Filtre sepetinin amacı pompaya zarar vermesi mümkün olan kirleticilerin durdurulması ve daha kaliteli bir filtreleme çözümünün elde edilmesidir. Böylelikle daha başarılı bir devridaim süreci gerçekleşir.

 

Havuz özelliklerine bağlı olarak tercih edilen astral havuz pompaları susuz çalıştırılmaması gereken alternatiflerdir. Mekanik salmastra adı verilen kısmın deforme olmasına neden olacak susuz çalıştırma motorun yanmasına neden olabilmektedir.

 

 

Havuz Pompası Fiyatları ve Fiyatı Etkileyen Faktörler

Havuz pompaları, kullanım özelliklerine ve modellerine bağlı olarak farklı çözümler sunan ekipmanlardır. Bu ekipmanlarda fiyatları belirleyen en önemli unsur havuzun özelliklerine göre seçilen pompalardır. Havuz pompalarında marka çeşitliliği fiyatların değişkenlik göstermesine neden olur.

 

Havuz pompalarında fiyatları belirleyen bir faktör de markadır. Çünkü marka, kalite ile doğrudan bağlantılı bir konu olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de tüketicilerin seçim yaparken fiyatı marka ile eş zamanlı bir şekilde değerlendirmeleri gerekir. Havuz pompası fiyatları ile alakalı önemli bir kıstas pompanın çalıştırılacağı havuzdaki büyüklüktür. Havuz büyüklüğü artış gösterdikçe havuz pompasının özellikleri ve fiyatlarında da değişiklikler ortaya çıkacaktır. Bu nedenle de önemli olan havuz pompasının kalitesini elde edecek çözümlere odaklanmanızdır.

 

Goldsan olarak beklentilerinize cevap verirken kaliteden yana tercih kullanmanıza imkân sağlıyoruz. Bu çerçevede ihtiyaçlarınızı karşılamayı ve beklentilerinize uygun bir yaklaşım sergilemeyi de ihmal etmiyoruz.

 

 

₺10.323,09 KDV Dahil
₺12.903,86 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺11.089,00 KDV Dahil
₺15.401,38 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
₺8.757,98 KDV Dahil
₺10.947,47 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺9.615,46 KDV Dahil
₺12.029,73 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺8.624,77 KDV Dahil
₺10.780,97 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺9.290,78 KDV Dahil
₺11.613,48 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺9.490,58 KDV Dahil
₺11.863,23 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺10.198,21 KDV Dahil
₺12.820,61 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺7.825,57 KDV Dahil
₺13.070,36 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺8.241,82 KDV Dahil
₺13.736,37 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺10.947,47 KDV Dahil
₺18.231,91 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺10.947,47 KDV Dahil
₺18.231,91 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺12.612,48 KDV Dahil
₺21.020,81 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺12.612,48 KDV Dahil
₺21.020,81 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺15.401,38 KDV Dahil
₺25.724,47 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺14.235,87 KDV Dahil
₺23.726,46 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺16.733,39 KDV Dahil
₺27.888,99 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺16.442,02 KDV Dahil
₺27.389,49 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺20.105,05 KDV Dahil
₺33.466,79 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺17.191,27 KDV Dahil
₺28.638,25 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺6.535,18 KDV Dahil
₺10.531,22 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Ücretsiz Kargo
₺7.117,94 KDV Dahil
₺11.446,97 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Ücretsiz Kargo
₺8.449,95 KDV Dahil
₺13.944,50 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
Ücretsiz Kargo
₺8.616,45 KDV Dahil
₺13.736,37 KDV Dahil
1 2 3 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı