Havuz Merdiveni

 

 

 

Havuz Merdiveni Fiyatları

 

Havuz merdiveni, modern havuzların tamamlayıcısı olarak tercih edilen aksesuarlardan bir tanesidir. Havuza inmek ya da havuzdan çıkmak isteyen tüketicilerin bu eylemleri esnasında fiziksel olarak zorlanmamaları adına merdiven tercih edilmektedir. Bu yönüyle havuzda güvenlik konusunda ön plana çıkan merdivenler keyifli bir deneyim yakalamak adına da dikkat çeker.

 

Özel mülklerde ya da ortak alanda bulunan havuzlarda kullanılan merdivenlerin pek çok yönden yeterli olması gerekir. Ağırlık, dayanıklılık, malzeme kalitesi ve oksitlenmeye karşı direnç gibi pek çok özelliği değerlendirerek başarılı bir sonuca ulaşmak mümkündür. Havuzun standardını arttıracak ve kullanıcıları için konforlu bir alan yaratacak olan havuz merdivenlerinde pek çok seçenek bulunmaktadır. Goldsan kalitesi ile sahip olabileceğiniz havuz merdiveni ayrıcalıklarına daha yakından bir göz atmalısınız!

Havuz merdiveni satın almak isteyen pek çok tüketici için marka, kalite ve standart kadar önemli bir detay fiyatlardır. Çünkü havuz merdiveni fiyatları konusunda yüksek miktarların ortaya çıkması tüketiciler açısından tercihi zorlaştırmaktadır. Bu bağlamda havuz tasarımı yapmak isteyen tüketiciler için uygun fiyatları araştırmak söz konusudur. Goldsan olarak hem uygun fiyat hem de kaliteli seçeneklerle havuz merdivenleri konusunda farkımızı hissettiriyoruz.

Projenizde kullanmak istediğiniz havuz merdiveni fiyatları ve çeşitleri için ekibimizle iletişime geçerek beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Merdiven konusunda karşılaşabileceğiniz bütün soru işaretlerine cevap vererek size özel bir yaklaşım sunuyoruz.

Havuzunuzun boyutu esas alınarak oluşturulan merdiven modellerimizde kullanılan ana madde ve basamak sayısına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Firma olarak kullandığımız havuz merdiveni parçaları birinci kalite olup sektörün en iyisidir. Uzun yıllar hiç bir deformeye uğramadan sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Havuz merdiveni fiyatları piyasa ile eş bir fiyat çizelgesinde olup her cebe dosttur. En iyi ve en kaliteli havuz merdiveni modellerine sahip olmak için gerek internet sitemizi gezerek bilgi edinebilir gerek de firmamıza gelerek ürünlerimizi ve fiyatlarımızı yakından görebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ışığında siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

 

Havuz Merdiveni Çeşitleri

Havuz merdivenleri görsel olarak farklı seçenekler sunarken malzeme kalitesi noktasında da alternatifler sağlar. Burada önemli olan dayanıklılık beklentilerinin karşılanması ve uygun fiyat ayrıcalıklarının elde edilmesidir. Nitekim havuz maliyetleri içinde önemli bir yeri olan merdivenin doğru seçilmemesi ekstra masraf anlamı taşıyacaktır. Aşağıda sıralanan havuz merdiven çeşitleri tüketicilerin en çok tercih ettiği seçenekler olarak dikkat çeker.

 

 

Plastik Havuz Merdivenleri

Plastik havuz merdivenleri; PVC, vinil ya da HDPE gibi malzemelerden imal edilen çözümlerdir. Modele ve kaliteye bağlı olarak farklılık gösterirken taşıma kapasitesi genellikle maksimum 200 kg olarak belirlenir. Beyaz renkte dekoratif bir çözüm olsa da kırılma durumunda ciddi yaralanmalara neden olabilir. Üstelik plastik ve suyun bütünleşmesi kaygan bir zemin oluşumuna da neden olacaktır.

 

Plastik havuz merdiveni kullanıldığında plastik malzemenin sudan etkilenmesi dayanıklılığı da zayıflatır. Bu nedenle çok uzun ömürlü bir seçenek olduğu söylenemez. Kolay kirlenmesi ve bakteri oluşumuna müsait olması plastik seçeneklerin çok tercih edilmemesine yol açar.

 

Alüminyum Havuz Merdivenleri

Alüminyum plastik ile karşılaştırıldığında daha sert ve stabil bir malzeme olarak dikkat çeker. Bu nedenle de havuz merdiveni satın almak isteyen bir tüketici için alüminyum daha başarılı bir çözümdür. Darbelere ve çevresel etkilere dayanımı yüksek olan alüminyum merdivenlerin ağırlık kapasitesi de çok fazladır.

 

 

 

Havuzlarda sık sık kullanılan bir seçenek olarak kabul edilen alüminyum merdiven statik toz boya sayesinde oksitlenmeye karşı koruma sağlar. Performans bakımından daha ideal olması nedeniyle tercih edilen alüminyum havuz merdiveni tüketiciler için güvenli bir seçenek olarak ön plana çıkar.

 

Çelik Havuz Merdivenleri

Havuz merdiveni alışverişi yapmak isteyen tüketiciler için en kaliteli seçenek çelikten imal edilen alternatiflerdir. Dayanıklılık, konfor ve güvenlik konularında ön plana çıkan çelik havuz merdivenleri sayesinde havuz standartlarını üst seviyeye taşımak mümkündür. Galvanizli çelik ve birinci sınıf çelik kullanılarak imal edilen merdivenler mukavemeti çok yüksek bir seçenek olur.

 

Darbe dayanımı, çevresel etkilere karşı direnç ve ağırlık kapasitesi bakımından beklentileri en iyi şekilde karşılar. Üstelik uygulaması konusunda da güçlü ve kaliteli bir alternatif olması çelik havuz merdivenleri konusunda tercihi yoğunlaştırır. Genellikle büyük havuzlarda kullanılan bu merdivenler maliyetleri nedeniyle küçük projelerde çok tercih edilmemektedir.

 

 

 

Tüm bu seçeneklerin yanı sıra havuz merdivenlerinde Muro Tip ve Standart Tip olmak üzere farklı alternatifler de bulunmaktadır. Bu çeşitlilik projenin kaliteyi sağlaması ve beklentileri karşılaması açısından çok çok önemlidir.

 

Havuz Merdiveni Alırken Dikkat Edilecekler

Havuz projelerinin en önemli parçalarından bir tanesi de merdivenlerdir. Merdivenler konusunda kalite ve yüksek standartları yakalamak her anlamda değerlidir. Bu nedenle de bir merdiven seçerken tüketicilerin titiz bir seçime başvurmaları şarttır. Aksi takdirde satın alınan merdivenin beklentileri karşılaması mümkün değildir. Aşağıda sıralanan detaylar havuz merdiveni alışverişinde ayrıcalıkları ön plana çıkaracak alternatiflerin başında gelir.

 

  • Havuzun derinliğine ve mimari özelliklerine uygun bir tercihte bulunmak gerekir,
  • Basamak sayısı ve basamak aralıkları ideal olmalıdır,
  • Merdivenin konumu belirlenerek ölçüleri ayarlanmalıdır,
  • Havuzu kullanacak kişilerin özelliklerine göre seçim gerçekleştirilmelidir,
  • Havuz merdiveni malzemesi ve kalitesi dikkatle değerlendirilmelidir,
  • Ağırlık kapasitesi maksimum seviyelerde olmalıdır,
  • Estetik tasarım ve bütünlük sağlanmalıdır.

 

Tüm bu özelliklere sahip havuz merdivenleri projeye değer katacak bir alternatif olarak dikkatleri çekmeyi başarır. Bu çerçevede havuz merdivenleri seçmek hem kalite hem de kullanışlılık bağlamında öne çıkar. Goldsan olarak sunduğumuz havuz merdiveni ekipmanları ile bütün tüketicilerin beklentilerine cevap vermeyi arzu ediyoruz.

 

 

 

Havuz Merdiveni Ölçüleri

Havuzun güvenlik ve konforunu sağlayacak bir detay olarak merdivenleri titiz bir şekilde değerlendirmek şart. Bu bağlamda merdiveni satın almadan önce hangi özellikleri taşıdığını saptayarak tercihte bulunmak oldukça değerlidir. Havuz merdivenleri tercih edilecek modele göre farklı ölçülere sahip olabilir. Burada önemli olan havuz içi derinlik, genişlik ve havuz ile merdiven arasındaki mesafe dikkate alınmalıdır.

 

Muro U Tip Havuz Merdiveni genellikle daha dik bir çözüm sunarken Eğimli Havuz Merdivenihavuzdan çıkarken daha konforlu bir kullanım sunar. Merdivenlerin uzun, geniş ve kaliteli olması basamakların da ideal yapı sunmasını sağlar. Nitekim havuzdan çıkarken ellerle kavranan merdivenin basamak kısmının da kaydırmaması gerekir. Bu kapsamda kullanılan havuz merdiven basamağı özel olarak tasarlanmaktadır. Kaymaya engel yapısı sayesinde havuz keyfini farklı bir boyuta taşır!

 

Havuz Merdiveni Yedek Parça Çözümleri

 

Havuz keyfini bambaşka bir seviyeye taşımayı arzu eden tüketiciler için havuz merdiven modelleri kusursuz seçenekler sağlar. Bu kapsamda seçilen havuz merdiveninin daha başarılı bir sonuç sağlaması mümkündür. Peki, tercih edilen merdiven modellerinde yaşanan bir problem nasıl giderilmektedir? Havuz merdivenleri yedek parça ile sorunu kısa sürede ortadan kaldırmak mümkün olacaktır.

Yedek parçalar hem kaliteli bir çözüm sunar hem de kullanışlılığı ön plana çıkarır. Bu parçaların orijinal olması havuz kullanımının daha kaliteli bir seviyeye ulaşmasını sağlar. Ayrıca yüksek performans ve kusursuz kalite yaklaşımını da beraberinde getirir. Siz de havuz merdivenleri için yedek parça tercih etmek istiyorsanız aşağıdaki çözümler ve çok daha fazlası için Goldsan kalitesinden faydalanabilirsiniz.

 

 

Tüm bu seçeneklerin yanı sıra diğer çözümler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Havuzlar insanların eğlenceli vakit geçirdikleri yüzme aktivitelerini geçekleştirdikleri açık ve kapalı olarak ayrılabilen alanlardır. Son yıllarda havuz ışıklandırılmasında ve merdiven konusunda farklı seçenekler dikkat çekmektedir.

Firmamızda yıllardır her boy ve ebatta merdiven üretimi yapılmakta olup siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Kaliteli malzemelerden yapılan merdiven modellerimiz ile uzun yıllar kullanım kolaylığı elde edebilirsiniz.

Farkındalık sahibi olan müşterilerimiz için havuz merdiven seçimi konusunda farkında olarak bizlere ulaşmaktadırlar. Herhangi bir tehlike anında havuzdan çıkmak gerektiğinde ayağınızı kaydırmayan ve sizi yukarı seviyeye kadar çıkaran merdivenler tercih ediniz.

 

 

Gece havuzda yüzmek için havuz merdiveninin kenarına döşeyeceğiniz led lambalar ile etrafı daha iyi görerek kayma tehlikesini sıfıra indirebilirsiniz. Spor yapmanın ve görselliğin yanında güvenlik tedbiri de unutulmamalıdır. Firma olarak tasarladığımız merdiven modellerinde güvenliğe önem vermekteyiz.

 

Havuz Merdiveni Seçilirken Nelere Dikkar Edilmeli ?

Yüzme bilmeyen ya da yüzme konusunda yetersiz olanların havuza sağlıklı şekilde girmelerini temin etmek adına merdivenin boyu ve kullanılan ürünün yapısı uygun seçilmelidir. Paslanmaz çelik bir merdiven tercih ettiğinizde ayaklarınızın rahat etmesini sağlayarak herhangi bir acıma hissi oluşturmaz.

Firmamızda son yıllarda yoğun talep gören paslanmaz merdivenler ile geniş bir üretim ağı oluşturarak her zevke hitap etmeyi amaçlamaktayız. Farklı boyut ve şekillerde merdivenlerle havuzunuza zengin ve asil bir görünüm katabilirsiniz.

 

 

Müşterilerimiz firmamızı ziyaretleri esnasında havuzları hakkında gerekli bilgileri verdikten sonra ekip arkadaşlarımız ile birlikte onlara en uygun olan havuz merdiveni çeşitleri oluşturulmaktadır. Hazır modellerimizden seçim yapabileceğiniz gibi kendi kafanızda tasarlamış olduğunuz modeli çizdirip onun her türlü imalatını da sıfırdan yaptırabilirsiniz.

Havuz Merdiveni Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir;

Paslanmak çelikten oluşan havuz merdivenlerinizi klorlu ve asitli su ile teması anında hemen kurulayınız.

Havuza klor dökümü esnasında bunu merdivenden uzak bir alanda yapınız,

Oluşan pas lekeleri zımpara yardımı ile çıkarınız.

Merdiven seçerken kaygan ve ıslandığında tehlike riski oluşturmayan maddeleri tercih ediniz. Güvenlik faktörünü birinci amaç olarak belirleyiniz.

Uzun ömürlü parlak görüntüsünü kaybetmemek için bu saydığımız maddelere dikkat ediniz.

 

 

 

 

 

 

₺181,44 KDV Dahil
₺226,80 KDV Dahil
₺362,88 KDV Dahil
₺453,60 KDV Dahil
₺1.330,57 KDV Dahil
₺1.663,22 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.233,64 KDV Dahil
₺8.467,28 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺765,46 KDV Dahil
₺1.020,61 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.611,64 KDV Dahil
₺9.223,29 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.989,65 KDV Dahil
₺9.979,30 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺5.670,05 KDV Dahil
₺11.340,11 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺5.670,05 KDV Dahil
₺11.340,11 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.233,64 KDV Dahil
₺8.467,28 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.233,64 KDV Dahil
₺6.199,26 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.989,65 KDV Dahil
₺9.979,30 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺302,40 KDV Dahil
₺378,00 KDV Dahil
₺5.670,05 KDV Dahil
₺11.340,11 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.989,65 KDV Dahil
₺9.979,30 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.611,64 KDV Dahil
₺9.223,29 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺48.703,02 KDV Dahil
₺62.439,77 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
₺52.033,14 KDV Dahil
₺69.377,52 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺8.056,20 KDV Dahil
₺10.741,60 KDV Dahil
₺8.032,58 KDV Dahil
₺10.710,10 KDV Dahil
₺4.914,05 KDV Dahil
₺6.552,06 KDV Dahil
1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı